forBET: 500 PLN doładowania na europejskie puchary!

Cześć! W tym tygodniu wracają najbardziej wyczekiwane rozgrywki piłkarskie na świecie – Liga Mistrzów oraz Liga Europy! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was promocje bonusu od depozytu, dzięki której zyskacie dodatkowe środki na grę. Do pierwszego depozytu w dniu dzisiejszym dodajemy 50% bonusu do aż 500 PLN!

50% bonusu od depozytu do aż 500 PLN!

W tym tygodniu wracają najbardziej wyczekiwane rozgrywki piłkarskie na świecie- Liga Mistrzów oraz Liga Europy! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was promocje bonusu od depozytu, dzięki której zyskacie dodatkowe środki na grę. Do pierwszego depozytu w dniu dzisiejszym dodajemy 50% bonusu do aż 500 PLN!

Nie masz konta w forBET? Przeczytaj recenzje i zarejestruj się odbierając wspaniały Bonus powitalny!

Zasady promocji:

 1. Gracze, którzy wpłacą środki w dniu 11.02.2019 od godziny 00:00 do 23:59 otrzymają bonus 50% do kwoty 500 PLN.
 2. Minimalna kwota depozytu 20 PLN.
 3. Maksymalna kwota bonusu 500 PLN, czyli za depozyty powyżej 1000 PLN gracz otrzyma 500 PLN bonusu.
 4. Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozytem. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie min. 2.0.
 5. Do obrotu nie zaliczają się kupony systemowe.
 6. Obrót depozytem/bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia obrotu depozytem/bonusem.
 7. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.
 8. Bonus zostanie przyznany automatycznie i będzie zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem.
 9. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2.0. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 14 dni (od momentu przyznania).
 10. Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszej wpłaty w dniu 11.02.2019.
 11. Promocją nadrzędną jest promocja Mistrzowski Start. Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z tej promocji w pełni w pierwszej kolejności otrzymają bonus z jej tytułu. Obrót z depozytów pod promocję Mistrzowski start nie będzie liczony do dzisiejszej (11.02.2019) promocji od depozytu.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
 14. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
 15. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.