Fortuna

Oferta bonusowa

Na dobry start bukmacher oferuje nam dwa bonusy powitalne. Jednym z nich jest zakład bez ryzyka do maksymalnej kwoty 114 PLN z prostymi warunkami: wygrana jest Twoja, przegraną zwraca firma! Kolejna premia może wynieść od 100% Twojego depozytu do 400 PLN. Jedyne co trzeba zrobić, to wykonać przelew na swoje konto w terminie 10 dni od czasu rejestracji naszego konta. Następnie w ciągu 60 dni musimy zagrać za 4-krotność naszej wpłaty, przy minimalnym kursie 1.90 całego kuponu. Ponadto kupon musi zawierać minimum 3 zdarzenia sportowe. Po spełnieniu tychże warunków, Fortuna dopisze nam 100% od wpłaty do maksymalnej kwoty 400 PLN. To rzadko spotykana sytuacja, aby bukmacher na start obdarzył nas aż dwoma bonusami. Na pierwszy zakład freebet, na kolejne bonus od wpłaty - brzmi idealnie!

Oferta zakładów

Rynek zakładów jest jedną z najmocniejszych stron tej firmy. Bukmacher przoduje w ofercie jeśli chodzi o polską piłkę. Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga, 3 liga z podziałem na cztery grupy oraz 4 liga z podziałem na województwa - to wszystko czeka na nas do gry. Na ten moment nikt nie posiada mocniej rozbudowanej oferty w kwestii naszych rodzimych lig piłkarskich. Sekcja zakładów na żywo ma sporo zalet. Marże nie wymagaja specjalnych komentarzy, z racji tego, iż stoją na bardzo rozsądnym poziomie. Bycie konkurencyjnymi w tych względach to dla Fortuny kwestia absolutnie normalna.

Metody płatności

Standardowo dla polskich bukmacherów, dostępne mamy wszystkie banki prywatne. Ponadto swoje konto zasilimy najpopularniejszym portfelem elektronicznym - Skrill. Stawkę domykają karty osobiste, tpay oraz PayU. Środki wycofamy natomiast wyłącznie na prywatny rachunek, niemniej standardem u krajowych bukmacherów staje się fakt, iż wypłaty na konto bankowe są realizowane w niesamowicie szybkim trybie.

Pozostałe

Fortuna powstała w 1989 roku i z ogromnym powodzeniem działa po dzień dzisiejszy. Bukmacher przoduje w kilku krajach, tj. Polska, Czechy, Słowacja i Węgry. Marka należąca do Entertainment Group – największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, jest oczywiście w pełni legalna i licencjonowana u władz. Fortuna oprócz bycia centralnym sponsorem 1 ligi polskiej, wspiera takie kluby piłkarskie jak: Legia Warszawa, GKS Katowice, Podbeskidzie Bielsko-Biała, GKS Tychy, Miedź Legnica, Stal Mielec, Wigry Suwałki. Podobnie jak konkurencja inwestują także w e-Sport, czym w tym przypadku jest wspieranie AGO e-Sport. Wypada zareklamować także portal playarena.pl, na którym również firma ma swój aktywny udział.

Podsumowanie z oceną

Na stronie znajdziemy między innymi Strefę Typera. Możemy w tym miejscu powymieniać się myślami i prognozami na tematy wydarzeń sportowych. Posiadający ponad pół tysiąca punktów naziemnych bukmacher jest niemalże legendarną marką w naszym kraju. I, rzecz jasna, działającą najdłużej. Nie boimy się zaryzykować stwierdzenia, że gdyby nie odgórnie narzucony podatek w wysokości 12%, Fortuna byłaby praktycznie idealną propozycją. Przez ów fakt, ocene wystawiamy - jedynie - bardzo, bardzo dobrą.