forBET


Kilka chwil dzieli Cię od odebrania bonusów
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Oferta bonusowa

forBET wita nas przyjemnym i praktycznym bonusem od pierwszego depozytu. 100% do 600 PLN, przy minimalnej wpłacie 20 PLN brzmi naprawdę miło i konkretnie. Biorąc pod uwagę równie banalne zasady zawarte w jego regulaminie, rodzi nam się oferta, z której aż żal byłoby nie skorzystać. Ponadto bukmacher nie oferuje innych stałych ofert, a swoje skupienie kieruje na regularne turnieje oraz premie okazyjne, które bardzo często odwiedzają e-maile regularnych klientów.

Oferta zakładów

Zaczniemy nietypowo, ponieważ od opisu jedynego w swoim rodzaju miejsca ‘betmarket’, które ma za zadanie publikowanie anonimowych kuponów wysyłanych przez klientów bukmachera. Cechują się one głównie małymi stawkami i ogromnymi wygranymi do zgarnięcia. To z pewnością ciekawa kwestia. Jeśli chodzi o rynek zakładów, to jest na nim problem z dostępnością handicapów azjatyckich. To zdecydowanie musi się zmienić, jeśli bukmacher mierzy naprawdę wysoko. W polskiej piłce znajdziemy kursy aż na 3 ligi co powoduje, że w kwestii futbolu krajowego forBET staje na wysokości zdania i wzmacnia swoją konkurencyjność. Bardzo przyjazna witryna, solidne kursy i zdrowa marża powodują, iż na mniejsze mankamenty możemy przymknąć oko.

Metody płatności

Znajdziemy tutaj standardowe opcje, do których należą przelewy z własnych rachunków z niezliczonej ilości banków oraz karty VISA i MasterCard. forBET jest naturalnie licencjonowanym i w pełni legalnym bukmacherem, co powoduje, iż możemy korzystać z najwygodniejszych metod płatności, jakimi bez wątpienia są wpłaty i wypłaty poprzez użycie konta bankowego lub kart osobistych.

Pozostałe

Na forBET polegać może wiele dyscyplin sportowych. Bukmacher nie szczędzi na niczym, wliczając w to siatkówkę, żużel czy nawet niższe ligi piłkarskie! GKS Tychy, Stomil Olsztyn, Radomiak Radom, Motor Lublin czy Odra Opole – to właśnie owe ekipy wspiera firma w codziennym funkcjonowaniu. Ponadto, na środki może liczyć znana wszystkim siatkarska ekipa PGE Skry Bełchatów. Maniakom czarnego sportu nie umknęło z pewnością to, iż forBET jest sponsorem drużyn Stali Gorzów Wielkopolski, KS Toruń, Stal Rzeszów i GKŻ Wybrzeże. Twarzą firmy, która na naszym rynku pojawiła się 1 sierpnia 2016 roku, zdążyły zostać takie persony jak Artur Boruc, Andrzej Fonfara czy Karolina Kowalkiewicz. Bukmacher ze względu na swoje możliwości inwestował, jak widać, w konkretne osobistości. Umknąć naszej uwadze nie mógł fakt, że forBET ma własną aplikacje mobilną.

Podsumowanie z oceną

Należący do Casino Games sp. z o.o. produkt jest silnym, wiarygodnym i pewnym tworem. forBET od pierwszego dnia z hukiem wszedł w świat polskiego sportu i, co najważniejsze, nie dba wyłącznie o dobry interes. Słowa te niech potwierdzi fakt, jakie kluby na co dzień sponsoruje ten bukmacher. Chcąc pokrótce skończyć, możemy napisać bardzo standardowe stwierdzenie – ta firma nie ma żadnych większych wad. Solidne i w pełni legalne miejsce ze świetnym bonusem powitalnym. Miłym akcentem jest również czat na żywo, w którym podczas meczów live możemy rozmawiać z innymi, chcącymi ograć bukmachera fanami sportu i zakładów. Absolutnie każdy musi skorzystać z oferty i możliwości forBET, gdyż są one jednymi z najlepszych na obecnym rynku.

Kilka chwil dzieli Cię od odebrania bonusów
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ