TOTALbet

Dwie odpowiedzi na dwa pytania są w polskim sporcie i zakładach bukmacherskich proste. Najlepszym komentatorem sportowym wydaje się być Andrzej Twarowski, podczas gdy odpowiedź na drugą zagwozdkę ‘Jaki jest najlepszy bukmacher w kraju?’ przedstawimy Wam w dalszej części wpisu. Niemniej, tak, to TOTALbet. I tak, popularny Twaro jest ich twarzą reklamową. Najlepsi łączą się z najlepszymi, a my współpracujemy tylko z firmami będącymi na tym właśnie poziomie. Od wejścia bukmachera na polski rynek minął zaledwie rok i to najlepszy dowód na to, że tak w sporcie jak i w powiązanych z nim zakładach bukmacherskich, prawdziwe talenty nie potrzebują dużo czasu na konkretny rozbłysk.

W samej ofercie promocji dla graczy TOTALbet znajdziemy wszystko, co jest nam niezbędne. Nieważne jakim typem gracza jesteś, jakie zakłady, sporty, systemy oraz stawki preferujesz. Dział bonusów bukmachera wychodzi z jednego założenia – dla każdego po hojnym bonusie! O czym mowa, opisujemy poniżej.

Bonus powitalny

Na start odbierzemy 100% do 500 PLN z jasnymi warunkami jego obrotu oraz wygodnym podziałem na dwa salda: środki własne i bonusowe. Promocje ponadto można łączyć z bezpiecznym zakładem, co przybliża nas do upragnionych wygranych. Bezpieczny zakład polega na zwrocie gotówki w przypadku nie trafienia jednego spotkania na naszym kuponie. Bonus Bezpieczny Zakład przyznawany jest automatycznie do każdego kuponu, który spełni trzy warunki: minimalna liczba zdarzeń 10, minimalna stawka 10 zł, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1,20. Gdy kupon będzie miał 1 błąd (np. trafione 9 z 10), wygrana będzie równa stawce. Dodatkowym atutem jest fakt, iż nawet mecze rozliczone po kursie 1.00 w przypadku np. odwołania, są liczone w tej promocji.

TOTAL BONUS

Lubisz się w graniu długich taśm? Wielkie wygrane za mikroskopijne stawki? Ten wariant bonusu będzie dla Ciebie idealny. TOTALbet we wszystkich kuponach AKO powyżej 5 zdarzeń powiększa wygraną nawet o 30%. Minimalny kurs zakładu to jedyne @1.20, natomiast minimalna stawka wynosi zaledwie symboliczną złotówkę.

Wirtualne sporty – 40% więcej

Stawiając kupon łączony na minimum trzy zdarzenia Virtuals, automatycznie zapisujemy się do stałej promocji dziennej. Maksymalną premię 40% możemy uzyskać w momencie zagrania 10-zdarzeniowego kuponu.

Oddzielna sekcja e-Sport

TOTALbet aktywnie uczestniczy w życiu polskiego e-sportu, o czym przekonać możemy się każdego dnia w social mediach. Również na ich stronie znajdziemy oddzielną sekcję dedykowaną właśnie dla gier elektronicznego sportu, w tym LoL, CS:GO, DOTA 2, Overwatch, StarCraft czy Rainbow Six Siege. Twarzą marki jest między innymi znany analityk Kuba ‘Kubik’ Kubiak. Na same spotkania chociażby Counter-Strike: Global Offensive znajdziemy blisko dwudziestu dodatkowych opcji zakładów. Jest to bez wątpienia jedno z lepszych miejsc dla fanów zakładów e-sportowych, gdyż bonus powitalny można spożytkować również w tej sekcji zakładów.

Kliknij w banner, zarejestruj się i ciesz się grą w TOTALbet