Totolotek

Oferta bonusowa

Totolotka zdecydowanie można pochwalić za dostępność sekcji super oferty, która oferuje dużo lepsze kursy na najpopularniejsze zdarzenia danego dnia. Oprócz klasycznych zakładów bukmacherskich dostępną mamy Toto-Ligę (typowanie 1X2 w 13 meczach najpopularniejszych lig piłkarskich) Toto-Gol (typowanie dokładnego wyniku 6 meczów), Toto-Lotek (wyścigi konne) oraz Toto-Racing (wyścigi psów). Oferta zakładów, przy czym szczególną uwagę zwracamy między innymi na krajową piłkę, jest na wysokim poziomie. Obstawimy tutaj Ekstraklasę, 1 ligę oraz 3 ligę z podziałem na grupy (tutaj minimum 3 zdarzenia na kuponie, aby uznać). Totolotek poprawnie odnajduje się w dzisiejszych wymogach na rynku i w kwestii ogólnej oferty nie mamy dużo do zarzucenia. Zakłady live obejmują sporo mniejszych zdarzeń i rynków, natomiast samo działanie strony może sprawiać lekkie problemy. Na tle innych bukmacherów jest to słaby aspekt.

Oferta zakładów

Rynek zakładów jest jedną z najmocniejszych stron tej firmy. Bukmacher przoduje w ofercie jeśli chodzi o polską piłkę. Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga, 3 liga z podziałem na cztery grupy oraz 4 liga z podziałem na województwa - to wszystko czeka na nas do gry. Na ten moment nikt nie posiada mocniej rozbudowanej oferty w kwestii naszych rodzimych lig piłkarskich. Sekcja zakładów na żywo ma sporo zalet. Marże nie wymagaja specjalnych komentarzy, z racji tego, iż stoją na bardzo rozsądnym poziomie. Bycie konkurencyjnymi w tych względach to dla Fortuny kwestia absolutnie normalna.

Metody płatności

Totolotek zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji jeśli chodzi o metody wpłaty na konto gracza. Oprócz standardowych opcji takich jak przelew bankowy, tpay, dotpay czy karty osobiste, bukmacher posiada nie tylko bardzo pożądany portfel elektroniczny Skrill, lecz także opcje paysafecard! To absolutnie pionierstwo w kwestii wpłat środków do bukmachera. Totolotek nie posiada na ten czas programu błyskawicznych wypłat, co jest standardem u konkurencji.

Pozostałe

Bukmacher na co dzień jest oficjalnym partnerem Pucharu Polski i partnerem Lechii Gdańsk oraz sekcji koszykówki Legii Warszawa. Firma legitymuje się aż dwoma aplikacjami mobilnymi, z czego najnowszy BetSCAN naprawdę ma wiele ciekawych funkcji, wliczając w to nagrody za poszczególne osiągnięcia - głównie aktywność. Akcja tniemy podatek za grę mobilną także zasługuje na spore docenienie.

Podsumowanie z oceną

Totolotek to legendarny naziemny bukmacher w Polsce. Mimo sporej aktywności w świecie online, gracze wciąż kojarzą go właśnie z fantastycznymi punktami. Od 1992 roku powstało już 450 punktów przyjmowania zakładów. Aktualnie firma jest oficjalnym partnerem PP, natomiast na co dzień wspiera Lechię Gdańsk. W przeszłości była związana umową między innymi z Górnikiem Zabrze i Wisłą Kraków. Od 2013 działają na licencji, która zezwala na przyjmowanie zakładów w internecie. Totolotek jest sporo w tyle za innymi witrynami konkurencji, dlatego zdecydowanie bardziej polecimy tego bukmachera w punktach naziemnych. Legendarnych punktach naziemnych!