Manchester United – Tottenham: 25 PLN do wygrania!

Dziś w “Meczu Dnia forBET” spotkanie Premier League: Manchester United – Tottenham! Na zwycięzcę czeka 25 PLN na konto forBET! Czas start!

Manchester United 2.60 X 3.55 Tottenham 2.65

Aby otrzymać bonus 25 PLN na swoje konto, należy prawidłowo odgadnąć wynik wspominanego wyżej meczu oraz minutę, w której padnie pierwsza bramka.

Np. Manchester United – Tottenham (15. minuta)

Każdy prawidłowy typ (wynik + minuta) = nagroda na koncie. Jeżeli nikt nie obstawi dokładnie – wtedy wygrywa ten klient, którego typ był najbliżej minuty zdobycia pierwszego gola. Co więcej – jeśli również zagrałeś zakład na to spotkanie za minimum 10 PLN, to jeśli wygrasz – otrzymasz nie 25, a 50 PLN w bonusie!

Na typy czekamy do godziny rozpoczęcia meczu, tj. do godziny 20:30!

Nie masz konta w forBET? Przeczytaj recenzje i zarejestruj się odbierając wspaniały Bonus powitalny!

Zaczynamy!

Zasady i warunki:

1. W promocji udział biorą tylko typy zamieszczone w komentarzach na forSport pod postem konkursowym
  2. W komentarzach typujecie dokładny wynik oraz minutę pierwszej bramki podanego spotkania
  3. Komentarze zawierające inne wpisy nie biorą udziału w konkursie
  4. Aby wziąć udział w konkursie musisz mieć konto w forBET PRZED zostawieniem komentarza
  5. Liczą się tylko komentarze zamieszczone przed rozpoczęciem meczu
  6. Nie można edytować komentarzy. Edytowane nie biorą udziału w konkursie
  7. Każdy poprawny typ spełniający warunki otrzymuje bonus 25 PLN
  8. Jeśli osoba, która wygrała zagrała również kupon na ten mecz za minimum 10 PLN – nagroda bonusowa zostanie podwojona
  9. Do podwojenia nagrody liczy się wyłącznie kupon zagrany za prawdziwe środki. Środki bonusowe nie są brane pod uwagę
  10. W przypadku wyniku 0-0 wygrywa osoba, która również zagrała kupon na ten mecz (o kolejności decyduje najwyższa stawka)
  11. W przypadku podania poprawnego wyniku meczu i tej samej błędnej minuty pierwszej bramki przez więcej niż jedną osobę bonus otrzymują tylko ci gracze, którzy zagrali kupon na ten mecz za minimum 10 PLN
  12. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 1.2 zdarzenia i minimalnym kursem 2.0 całkowitym
  13. Bonus w kolejce ważny jest przez 14 dni, po aktywacji gracz ma 14 dni na wykonanie obrotu bonusem
  14. Bonusy znajdą się na koncie zwycięzców do 48 godzin od zakończenia meczu
  15. Jeśli wygrałeś drugi raz w przeciągu 30 dni – w celu odebrania nagrody MUSISZ dokonać depozytu minimum 25 PLN
  16. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji
  17. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte
  18. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie