Oświadczenie zarządu spółki LV BET Zakłady Bukmacherskie

W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej (w tym w szczególności w serwisach internetowych nasztomaszow.pl oraz sportowefakty.wp.pl) wysoce nierzetelnymi i nieprawdziwymi informacjami łączącymi LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (dalej: Spółka) z pracami remontowymi prowadzonymi na terenie boiska treningowego służącego na potrzeby akademii piłkarskiej RKS 1923 Lechia Tomaszów Mazowiecki (dalej: Klub), Zarząd Spółki stanowczo i jednoznacznie oświadcza, że Spółka nie była inicjatorem, zleceniodawcą bądź wykonawcą tych prac, a o ich prowadzeniu dowiedziała się z mediów.


Wszczególności, Spółka nigdy nie posiadała jakichkolwiek praw do terenu, na którym odbywają się opisane roboty budowlane, nie posiadała i nie posiada tam jakiejkolwiek swojej infrastruktury, jak również nigdy nie prowadziła i nie prowadzi zajęć w ramach Akademii Piłkarskiej Klubu.

Ponieważ wiadomości dotyczące rzekomego „zdewastowania” przez przedstawicieli Spółki terenu boiska godzą w dobre imię Spółki, podjęła ona działania, których efektem było ustalenie, że użytkownikiem tego terenu oraz właścicielem części znajdujących się na terenie boiska treningowego urządzeń jest podmiot, który dokonał prawem przewidzianych zgłoszeń i na tej podstawie zlecił przeprowadzenie prac remontowych i modernizacyjnych.

Spółka podkreśla również, że pomimo zakończenia współpracy sponsorskiej z Klubem pozostaje z nim w dobrych relacjach i dopinguje go walce o kolejne sukcesy sportowe. Od początku swojej działalności (tj. od około dwóch lat) Spółka aktywnie wspiera przedstawicieli polskiego sportu, a wszelka współpraca ze sponsorowanymi drużynami toczy się bezproblemowo i z wzajemnym poszanowaniem.

Dlatego też w przypadku dalszego bezpodstawnego sugerowania, że Spółka jest w jakikolwiek sposób związana z pracami prowadzonymi na terenie boisk wykorzystywanych przez sponsorowany przez Spółkę do 31 lipca 2018 r. Klub, będziemy zmuszeni do podjęcia wszelkich możliwych kroków prawnych, celem ochrony naszego wizerunku rzetelnego przedsiębiorcy wspierającego rodzime środowisko sportowe. Kroki te będą skierowane zarówno przeciwko autorom wszelkich nieprawdziwych informacji dotyczących Spółki, jak również podmiotom, które takie niesprawdzone informacje rozpowszechniają.

Jednocześnie Spółka wyraża głęboką nadzieję, że niniejsze oświadczenie zapobiegnie dalszemu bezpodstawnemu szkalowaniu dobrego imienia Spółki.

Zarząd Spółki LV BET Zakłady Bukmacherskie

Grę w LVBet możesz zacząć z darmowymi 20 PLN na start. Więcej informacji TUTAJ.