4000 PLN w forBET i europejskie puchary bez podatku!

początkiem października kolejny raz uruchamiamy specjalną promocję dla Graczy forBET. Be active to promocja skierowana dla aktywnych graczy. Nie musisz biegać ani podnosić ciężarów. Nie musisz nawet przebierać się w strój sportowy!

Wystarczy tylko, że kiwniesz palcem, zalogujesz się w naszym serwisie i obstawisz zakład zgodnie z poniższymi warunkami. Nasz plan treningowy jest zatem prosty i przystępny dla każdego. Bądź aktywny codziennie, a twoją nagrodą może nie będzie mniej kilogramów na wadze, ale za to aż 4000 złotych bonusu!

Nie masz konta w forBET? Przeczytaj recenzje i zarejestruj się odbierając wspaniały Bonus powitalny!

Zasady promocji:

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje od 01.10.19, od godz. 00:00 do 31.10.19, do godz. 23:59.

4. W promocji będą liczone dni aktywne. By zaliczyć dzień jako aktywny należy postawić kupon ze stawką min. 150 PLN lub min. 500 PLN.

5. Kurs kuponu musi wynosić min. 2.0 – kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.20 – wyjątkiem jest zdarzenie z kursem 1.14 z promocji “Happy Hours na Europejskie Puchary”.

6. Do promocji będą wliczane zakłady sportowe, zakłady live oraz sporty wirtualne I.

7. Do promocji nie będą wliczane kupony zagrane za stawkę bonusową, zakłady systemowe, kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości wygra nie ma zakładu oraz zakłady na sporty wirtualne II.

8. Kupony, których kurs ogólny spadnie – przez zdarzenie/zdarzenia rozliczone jako zwrot – poniżej 2.0 NIE ZALICZAJĄ się do promocji.

9. Na podstawie ilości dni aktywnych w całym miesiącu będą przyznawane nagrody według poniższego podziału.

1) Za stawkę kuponu min. 150 PLN dziennie:

a) 10 dni aktywnych – 150 PLN bonusu

b) 20 dni aktywnych – 500 PLN bonusu

c) 31 dni aktywnych – 1 500 PLN bonusu

2) Za stawkę kuponu min. 500 PLN dziennie:

a) 20 dni aktywnych – 1500 PLN bonusu

b) 31 dni aktywnych – 4000 PLN bonusu (w dwóch bonusach po 2000 PLN)

10. Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

11. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy nie później niż 02.11.19 do godz. 16:00

12. Bonus przysługuje tylko za jeden – wyższy – osiągnięty próg.

13. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

14.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Od września do grudnia będziemy się cieszyć sportowymi emocjami w europejskich pucharach. Jak wtorek lub środa to Liga Mistrzów, jak czwartek to Liga Europy. Natomiast jak bukmacher, to tylko forBET!

Dlaczego? Ponieważ tylko w naszym serwisie wszystkie mecze będziesz mógł zagrać BEZ PODATKU! Zarezerwuj sobie czas w każdy dzień meczowy od godziny 18:00

Zasady

1. Promocja obowiązuje od dnia 17.09.2019 do 12.12.2019.

2. Promocja obowiązuje tylko w dniach meczowych rozgrywek fazy grupowej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy w godzinach 18:00 – 21:00

3. Aby wziąć udział w promocji Gracz musi zagrać na kuponie minimum 4 zdarzenia przedmeczowe włącznie ze specjalnym zdarzeniem “PUCHARY BEZ PODATKU”, które dostępne będzie na szczycie oferty zakładów na Ligę Mistrzów/Ligę Europy.

4. Kurs minimalny każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30.

5. Promocja dostępna jest jedynie na mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

6. Promocja nie obejmuje zakładów na żywo oraz sportów wirtualnych.

7. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania całego kuponu gracza, gdy w momencie anulowania zdarzenia “PUCHARY BEZ PODATKU” wygrana z kuponu jest niższa niż stawka zakładu.

8. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

9. Rozliczanie zdarzenia “PUCHARY BEZ PODATKU” nastąpi każdego dnia trwania promocji do godziny 24:00.

10. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszych Zasadach promocji w dowolnym czasie.