LV BET z funkcją Cash-Out w zakładach bukmacherskich!

Kontroluj ryzyko, wypłacaj wygraną przed rozstrzygnięciem kuponu. W LV BET hołdujemy zasadzie: Tylko krowa zdania nie zmienia. Obstawiaj, obserwuj, przewiduj, reaguj! Od teraz zatwierdzenie Twojego kuponu nie oznacza “wygrana albo śmierć”. Dajemy Ci możliwość jeszcze większej kontroli Twoich zakładów. Wystarczy, że skorzystasz z opcji LV Cash-Out w dowolnej chwili przed zamknięciem rynku zdarzenia.

Z opcji LV Cash-Out możesz skorzystać obstawiając kupon singiel lub kombi w zakładach “na żywo” lub przedmeczowych. Musisz pamiętać, że na kuponie nie może być przegranego zakładu.

  • Na czym polega Cash-out?

Cash-out pozwala Ci dokonać wypłaty jeszcze przed rozstrzygnięciem wyniku obstawionego zdarzenia. Jeżeli zmieniłeś decyzję lub chcesz po prostu zminimalizować ryzyko, nie musisz czekać do pełnego rozliczenia kuponu, możesz zlecić wypłatę w danym momencie.

 

  • Kiedy mogę użyć opcji Cash-out?

Opcji Cash-out możesz użyć obstawiając kupon singiel lub kombi na zakłady przedmeczowe i “na żywo”. Kupon nie może zawierać przegranego zakładu. Możesz korzystać z opcji Cash-out również wtedy gdy na kuponie pozostaje więcej niż jeden nierozstrzygnięty zakład. Opcja Cash-out nie jest dostępna dla każdego rodzaju zakładu, aby ta opcja była dostępna musi zostać spełnionych kilka warunków.

 

  • Kiedy opcja Cash-out jest aktywna?

Aktywność Cash-out zależy wielu czynników, w tym głównie od aktualnych kursów, które znajdują się na kuponie. Jeżeli widzisz, że Cash-out jest nieaktywny, spróbuj za kilka minut – po zmianie kursów może zostać aktywowany. Jeśli będziesz posiadał minimum jeden zakład z dostępną opcją Cash-outu, stosowna ikonka pojawi się na górnej belce przy zakładce “Moje Zakłady”.

 

  • Cash-out a obrót bonusem. Jak to wygląda?

Opcja Cash-outu nie jest dostępna w przypadku zakładów bonusowych.

 

  • Od czego zależy wysokość wypłaty Cash-out?

Wysokość zależy od aktualnych kursów zdarzenia przy którym chcemy skorzystać z tej opcji.

 

  • Mam “zwrot” na kuponie. Czy mogę skorzystać z Cash-out?

Oczywiście. Po prostu zdarzenie ze “zwrotem” będzie pomijane przy obliczaniu Twojej wypłaty z Cash-out.

 

  • Czy Cash-out jest zależny od stawki na kuponie?

Dostępność opcji Cash-out nie zależy od wysokości stawki. Minimalna stawka jest równa z minimalną stawką innych kuponów, czyli 0,50 PLN

Grę w LVBet możesz zacząć z darmowymi 20 PLN na start. Więcej informacji TUTAJ.