Finał Ligi Mistrzów – W karnych nie przegrasz!

Finał pomiędzy Realem Madryt a Liverpoolem będzie niezwykle emocjonującym starciem! Postaw zakład na Zwycięzcę Ligi Mistrzów i bądź spokojny o wynik! Jeśli dojdzie do serii rzutów karnych, a Twojej drużynie nie uda się zdobyć trofeum, otrzymasz zwrot swojej stawki postawionej na swojego faworyta! Zwrot to nawet 75 PLN! Jest to ciekawa oferta, głównie z powodu tego, iż nigdy nie wiemy czy właśnie tego dnia nie będziemy największymi pechowcami, gdy nasz faworyt przegra po bardzo emocjonującym meczu właśnie w serii rzutów karnych.

1. Czas trwania promocji: 23.05.2018 8:00 CET – 26.05.2018 20:45 CET.

2. W promocji biorą udział gracze, którzy w trakcie trwania promocji postawili zakład na Zwycięzcę Ligi Mistrzów, a ich zakład został przegrany.

3. Gracz, który spełnił warunki z punktu 2. regulaminu otrzyma bonus, jeżeli w meczu finałowym dojdzie do serii rzutów karnych, a drużyna wytypowana przez gracza przegra mecz.

4. Do promocji kwalifikują się tylko zakłady z rynku głównego: “Liga Mistrzów 2017/2018 Zwycięzca”, selekcje tylko Real Madryt lub Liverpool FC. Selekcje 3-drogowe “Zwycięzca Meczu” nie będą upoważniały do udziału w promocji.

5. W przypadku spełnienia warunków promocji gracz otrzyma bonus w wysokości postawionej stawki (netto/ po odjęciu podatku), do kwoty maksymalnej 75 PLN.

6. Minimalna stawka pozwalająca wziąć udział w promocji to 10 PLN.

7. W promocji biorą udział zakłady postawione wyłącznie ze środków własnych.

Grę w LVBet możesz zacząć z darmowymi 20 PLN na start. Więcej informacji TUTAJ.