Fortuna oficjalnym sponsorem 1 ligi polskiej

Jak donosi między innymi Przegląd Sportowy, nasza rodzima piłkarska pierwsza liga zyskała nowego sponsora tytularnego. Fortuna zastąpi w tej roli firmę Nice.

“Nazwa Nice I liga przechodzi do historii. Jak udało nam się dowiedzieć, już od rozpoczynającego się w piątek sezonu zaplecze ekstraklasy zyska nowego sponsora tytularnego. Ma nim zostać firma Fortuna, zajmująca się zakładami bukmacherskimi. Ogłoszenie współpracy ma nastąpić w najbliższych dniach, prawdopodobnie jeszcze przed startem nowego sezonu I ligi, który zaplanowano na najbliższy piątek. Nieoficjalnie można usłyszeć, że wartość nowego kontraktu będzie ponaddwukrotnie wyższa niż dotychczasowej umowy z firmą Nice. Kluby z zaplecza ekstraklasy będą więc mogły liczyć na wyższe wpływy.

Firma Nice była sponsorem tytularnym I ligi przez blisko półtora roku. Kontrakt z nowym partnerem to dla klubów z zaplecza ekstraklasy kolejna dobra wiadomość. I-ligowcy mają też bowiem dostać większe pieniądze z tytułu praw telewizyjnych od stacji Polsat.” – czytamy w PS

Według nas to świetna wiadomość. Fortuna mocno stawia na polską piłkę i jest naturalnie jednym z czołowych bukmacherów w kraju.

Przeczytaj obszerną recenzje Fortuny i odbierz dwa wspaniałe bonusy na start!