Jackpot dzień przed emeryturą. I to w urodziny!

W życiu każdego z nas przychodzi okres oraz nakładające się na niego pytanie lub sugestie, w którym stwierdzamy, że ‘jest już za późno’. Zawsze jest jednak wspaniały czas na to, co przydarzyło się już emerytowanemu mieszkańcowi Kanady. Ping Kuen Shum, grając w kanadyjskiej wersji Totolotka, trafił słynną szóstkę i zgarnął 2 miliony dolarów kanadyjskich (w przeliczeniu ponad 5,5 miliona PLN). Jak informuje British Columbia Lottery Corporation, szanse na taką wygraną wynoszą 1 do 13 983 816.

“To niewiarygodne, że wszystkie trzy wydarzenia miały miejsce tego samego dnia – skomentował Shum w oświadczeniu – ciężko pracowałem tyle lat… z niecierpliwością czekam na to, by móc podzielić się tą fortuną z moją rodziną.” – mówi szczęśliwiec, który oprócz spędzonego czasu z rodziną od razu po wygranej, w niedalekiej przyszłości ma w planach wycieczkę do Chin.

Sam organizator nie ujawnił większej liczby informacji. Na światło dzienne wyszły najciekawsze fakty, na czele z tym, iż o wygranej dowiedział się w dzień swoich urodzin. Bez wątpienia każdy z nas chciałby w taki sposób przywitać nadchodzącą  – już na kolejny dzień – emeryturę.