Freebet na rozpoczęcie nowego sezonu Ligi Mistrzów

We wtorek 17 września wraca Liga Mistrzów! Na rozpoczęcie nowego sezonu Ligi Mistrzów TOTALbet przygotował specjalną ofertę dla graczy!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Wystarczy zagrać kupon z min. 3 zdarzeniami z oferty przedmeczowej na mecze Ligi Mistrzów rozgrywane w dniach 17-18.09.2019. za min. 100 zł, a otrzymasz freebet o wartości 25 zł do wykorzystania na zakład live na mecze Ligi Mistrzów!

WARUNKI PROMOCJI

* Promocja obowiązuje od dnia 16.09.2019 r. od godz. 15:00 do dnia 18.09.2019 r. do godz. 20:45.

* Zagraj kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami za stawkę min. 100 zł, z kursem każdego z nich minimum 1,2.

* Zakład zawierać będzie wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na mecze Ligi Mistrzów rozgrywane w dniach 17-18.09.2019.

* Klienci, którzy spełnią warunki promocji otrzymają freebet na zawarcie zakładu o wartości 25 zł.

* Do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty specjalnej oferowane na mecze Ligi Mistrzów np. oferty Totalboost, Totalhit lub inne oferty specjalne lub długoterminowe dotyczące meczów Ligi Mistrzów, nie znajdujące się w ramach oferty meczowej zakładów na te mecze.

* Freebet może zostać wykorzystany na zawarcie kuponu zawierającego wyłącznie zdarzenia live z oferty Ligi Mistrzów, za jednorazową stawkę 25 zł z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.

* Klient może uczestniczyć w promocji Freebet Liga Mistrzów wyłącznie jeden raz.

* Kwota przyznanego freebeta widoczna jest w zakładce Freebety w Moje Konto po zalogowaniu do Konta Klienta i nie jest wliczona do salda głównego oraz salda bonus.

Zapoznaj się z pełną recenzją TOTALbet, bukmachera polecanego przez Andrzeja Twarowskiego, i odbierz wspaniałe bonusy na start! Łącznie z darmową gotówką za rejestracje!

Kliknij w banner, zarejestruj się i ciesz się grą w TOTALbet