Nowy system bonusowy w forBET!

Zmiany na lepsze! Aktualnie nasz system bonusowy przechodzi modernizację. W związku z tym, mogą wystąpić drobne problemy techniczne, za które z góry chcemy was przeprosić. Dzięki zmianom w systemie już niedługo będziemy mieli dla was nowe promocje oraz wiele bonusów do rozdania!

Zmiany będzie można zaobserwować już od wtorku 29.10.2019 r., natomiast już dziś możesz sprawdzić co dla Ciebie szykujemy!

Poniżej przedstawiamy zmiany, które będzie można zaobserwować od wtorku 29.10.2019:

Likwidujemy widok salda bonusowego obok salda głównego. Zostanie ono zastąpione informacją o liczbie posiadanych bonusów.

Przycisk „TWOJE BONUSY” będzie prowadził do zakładki zarządzania bonusami.

Zmieni się również wybór salda gry. Po modernizacji na kuponie pojawi się lista, na której będzie można wybrać saldo/bonus, z którego mają zostać pobrane środki na grę.

Wprowadzamy mnożnik – MaxiZysk! 

Działanie MaxiZysku jest bardzo proste – grasz kupon z mnożnikiem MaxiZysk a zysk z kuponu zostanie pomnożony 2, 3, a nawet 4-krotnie!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o MaxiZysku to zapraszamy na tę podstronę: LINK

WAŻNE!

Konieczne będzie pobranie najnowszej wersji aplikacji zarówno dla telefonów z systemem Android (wersja 1.2.0), jak i dla telefonów wyposażonych w system iOS (wersja 1.3.0) – dostęp w AppStore.
Najnowsze wersje aplikacji pojawią się we wtorek 29.10.2019. 

Nie masz konta w forBET? Przeczytaj recenzje i zarejestruj się odbierając wspaniały Bonus powitalny!