Super Cup Promo

6% PODATKU W APLIKACJI NA SUPERPUCHAR EUROPY Stawiaj zakłady na mecz Real Madryt – Atletico Madryt w naszej aplikacji z obniżonym podatkiem! Podatek wyniesie tylko 6%! Już w najbliższą środę, tj. 15.08.2018, na niewielkim stadionie w Estonii odbędą się derby Madrytu. Przypominamy, iż na przeciwko siebie stanie zwycięzcy poprzedniego sezonu w rozgrywkach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Sprawdź kursy na to spotkanie i baw się dobrze!

Grę w LVBet możesz zacząć z darmowymi 20 PLN na start. Więcej informacji TUTAJ.

REGULAMIN PROMOCJI

1.Czas trwania promocji: 13.08.18 10:00 – 15.08.18 23:00.
2.Promocja dotyczy zakładów postawionych za pomocą aplikacji mobilnej LV BET.
3.Promocja dotyczy wyłącznie zakładów na finał Superpucharu Europy (15.08.2018 – 21:00).
4.Stawiając zakład na wymienione powyżej wydarzenie poprzez aplikację mobilną LV BET, od stawki zakładu odjęta zostanie tylko połowa podatku (6%), przykładowo, gracz stawia zakład za 100 PLN, stawka zakładu (minus podatek) wynosić będzie 94 PLN.
5.Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze na meczu finałowy Superpucharu Europy dostępny TUTAJ.
6.Zakłady postawione na jakiejkolwiek innej wersji strony lvbet.pl niż aplikacja mobilna nie biorą udziału w promocji, obowiązuje normalny podatek 12%.
7.Zakłady za środki bonusowe nie kwalifikują się do obniżenia podatku.
8.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
9.W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.