Oszukaj pecha w LV Bet. Zwrot kuponu 5+

Oszukaj pecha! Faworyci czasami Cię zawodzą? U nas to już nie problem! Postaw kupon kombi 5+ i odbierz zwrot, jeżeli jedno zdarzenie okaże się nietrafione! Zwrot do 50 PLN wypłacany będzie co Poniedziałek na konto gracza, w postaci bonusu.

W danym tygodniu będzie brany pod uwagę tylko pierwszy kupon gracza, spełniający warunki promocji i kwalifikujący się do zwrotu.

NIE CZEKAJ! Sprawdź naszą ofertę i postaw “Bezpieczny kupon 5+”!

Grę w LVBet możesz zacząć również z darmowymi 20 PLN na start. Więcej informacji TUTAJ.

Regulamin

Czas trwania promocji: 1.05.2017 12:00 CET – 29.12.2019 23:59 CET.

Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).

W promocji automatycznie biorą udział zarejestrowani na lvbet.pl użytkownicy, którzy postawili zakład kombi składający się z minimum 5 zdarzeń.

Zwrot będzie przysługiwał jeżeli jedno z wydarzeń na postawionym kuponie będzie nietrafione, a wszystkie pozostałe zostaną wytypowane poprawnie.

W promocji biorą udział zakłady kombi, których czas postawienia zakładu oraz wszystkie selekcje zawierają się w ciągu jednego tygodnia (od Poniedziałku 00:00 CET do Niedzieli 23:59 CET).

Zwrot stawki w postaci bonusu do 50 PLN wypłacony zostanie w Poniedziałek do 17:00 CET. Zwrot będzie przysługiwał za kupon z poprzedniego tygodnia, kwalifikujący się do promocji.

Kwota bonusu będzie zaokrąglona do pełnej złotówki, według zasad matematycznych. Przykładowo: stawka 20,49 PLN – zaokrąglenie w dół, bonus 20 PLN; stawka 20,50 – zaokrąglenie w górę, bonus 21 PLN.

Tylko pierwszy przegrany kupon postawiony przez gracza (kombi składający się z minimum 5 zdarzeń) w danym tygodniu będzie kwalifikował się do promocji oraz ewentualnego zwrotu.

Minimalna stawka, pozwalająca wziąć udział w promocji to 20 PLN.

W promocji nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.

Kurs minimalny kuponu kombi to 3.00.

W promocji biorą udział tylko środki własne gracza. Wykorzystanie środków bonusowych nie będzie upoważniało do otrzymania zwrotu.

Wszystkie postawione zdarzenia, które będą znajdowały się na kuponie, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane przed końcem tygodnia (Niedziela 23:59 CET).