W piątki w Totolotku zagrasz bez podatku

W piątek w Totolotku obstawiamy bez podatku! Oczywiście zakład jest legalny, ale 12% podatek opłaca za nas bukmacher podwyższając wygraną o 12%. Gram Grubo to jedna z ciekawszych promocyjnych propozycji Totolotka. W każdy piątek mamy szansę na grę bez podatku, który bierze na siebie bukmacher, dorzucając nam podwyższenie wygranej o 12%. Gramy więc u legalnego bukmachera nie płacąc podatku. Nazwa sugeruje, że jest to oferta dla “grubych” graczy, czyli takich którzy grają za duże stawki. Cóż, nie nam oceniać ile wynosi “gruba” stawka, ale w przypadku tej promocji minimalna stawka to 100 PLN.

A więc podsumowując i to krótko, bo promocja jest nieskomplikowana i nie wymaga od nas żadnych dodatkowych działań. Po prostu zagraj w piątek w Totolotku kupon prosty (może to być typ przedmeczowy jak i live) za minimum 100 PLN z kursem minimalnym 2.00. I to tyle. Przy rostrzygnięciu kuponu Totolotek dorzuci Ci 12% wygranej.

W piątki zdecydowanie warto stawiać w Totolotku! Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij TUTAJ, zarejestruj się i odbierz 20 PLN za darmo, bez wpłacania.