800 PLN w forBET. Roland Garros i mecz Portugalii!

Tenisowa gorączka trwa! Z tej okazji mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Zdarza się, że nie wchodzi Ci jeden mecz? A może nawet dwa? Graj w forBET! Jeśli nie wjedzie Ci jeden mecz, zwracamy stawkę zakładu, nawet 100 PLN! Za dwa błędy oddajemy połowę włożonej sumy, również do 100 PLN!

Zagraj w terminie 28.05.18 – 30.05.18 kupon spełniający następujące warunki:

– stawka co najmniej 15 PLN;
– wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty na Roland Garros – ATP i WTA;
– co najmniej osiem zdarzeń;
– co najmniej osiem zdarzeń na kuponie musi mieć kurs 1,2 lub wyższy;
– kupon musi zostać rozstrzygnięty do środy (30.05), do godziny 23:59. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych/innych czynników czekamy aż zostaną rozegrane wszystkie spotkania zaplanowane na środę.

Jeżeli nie wejdzie Ci na kuponie jedno spotkanie, otrzymasz na konto bonusowe zwrot całej stawki, do 100 PLN.

Jeśli nie wejdą Ci na kuponie dwa spotkania, otrzymasz na konto bonusowe zwrot połowy stawki, do 100 PLN.

Czekacie na mecz Portugalia – Tunezja? Jeśli nie, to macie powód! Kibicujcie aby Andre Silva strzelił bramkę, bo jeśli tak się stanie, to podwoimy Twoją wygraną, nawet do 700 PLN!

Wystarczy, że zagrasz kupon za co najmniej 20 PLN. Szczegóły na mapie!

Nie masz jeszcze konta w forBET? To nie problem, otwórz je teraz klikając TUTAJ i również weź udział w promocji bez ryzyka!