forBET zapowiada hity weekendu!

Hity weekendu: Loty w Planicy, KSW i kolejny mecz kadry Brzęczka. Przed nami kolejny weekend pełen sportowych emocji. Fani piłki nożnej skupią się na śledzeniu spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy. Na brak wrażeń nie powinni narzekać również miłośnicy sportów walki i skoków narciarskich

Rozgr. międzynarodowe / el. EURO 2020, gr. G
1X2

Polska 1.15 – X 10.00 – Łotwa 24.00

 

Polska – Łotwa (niedziela – 20:45):

Po zwycięskim meczu w Wiedniu reprezentacja Polski jest w bardzo dobrym położeniu przed kolejnymi spotkaniami eliminacyjnymi. Tym razem biało-czerwoni zmierzą się z reprezentacją Łotwy. Polscy piłkarze są zdecydowanymi faworytami w tym meczu. Trzeba jednak pamiętać, że w przeszłości zdarzało się naszej reprezentacji notować wpadki z niżej notowanymi przeciwnikami, w tym z Łotwą w 2002 roku za kadencji Zbigniewa Bońka.

Mamy nadzieję, że tym razem będzie inaczej i kibice licznie zgromadzeni na Stadionie Narodowym  będą mogli cieszyć się pewnym zwycięstwem naszych reprezentantów.

Loty w Planicy (piątek – 14:30, sobota i niedziela – 10:00):

Długi i wyczerpujący dla zawodników sezon skoków narciarskich dobiega końca. Czeka nas ostatni weekend z Pucharem Świata. Dzisiaj na skoczni w Planicy rozegrane zostaną zawody indywidualne, w sobotę czeka nas rywalizacja drużynowa, a w niedzielę konkurs, w którym weźmie udział trzydziestu najwyżej sklasyfikowanych skoczków tego sezonu.

Polacy dobrze spisywali się we wczorajszych kwalifikacjach, a jest to dobry prognostyk przed trzema dniami rywalizacji. Trener Stefan Horngacher powołał na ostatnie zawody w sezonie swój najmocniejszy skład. O wysokie lokaty w Planicy powalczą: Kamil Stoch. Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Maciej Kot i Stefan Hula.

KSW 47 (sobota – godz.19:00):

Wszyscy miłośnicy sportów walki z pewnością będą śledzić wszystkie walki sobotniej gali KSW 47. Zapowiada się sporo emocji, ponieważ czekają nas tak ekscytujące pojedynki jak: Pudzianowski – Kołecki czy Narkun – De Fries. Poza tym na karcie walk widnieją takie nazwiska jak: Janikowski, Wrzosek czy Mańkowski. Będzie się działo!

Nie masz konta w forBET? Przeczytaj recenzje i zarejestruj się odbierając wspaniały Bonus powitalny!