Cięcie ryzyka na mecze polskich drużyn + 4000 PLN w turnieju!

Zgarnij nawet 4000 PLN! Z początkiem sierpnia kolejny raz uruchamiamy specjalną promocję dla Graczy forBET. Be active to promocja skierowana dla aktywnych graczy. Nie musisz biegać ani podnosić ciężarów. Nie musisz nawet przebierać się w strój sportowy!

Wystarczy tylko, że kiwniesz palcem, zalogujesz się w naszym serwisie i obstawisz zakład zgodnie z poniższymi warunkami. Nasz plan treningowy jest zatem prosty i przystępny dla każdego. Bądź aktywny codziennie, a twoją nagrodą może nie będzie mniej kilogramów na wadze, ale za to aż 4000 złotych bonusu!

Legia Warszawa, Piast Gliwice oraz Lechia Gdańsk zrobiły pierwszy krok do kolejnej rundy kwalifikacji Ligi Europy. W najbliższy czwartek (01.08.2019) przekonamy się, czy zaliczki z pierwszego meczu wystarczą do awansu do kolejnej rundy kwalifikacji.Z tej okazji przygotowaliśmy promocje, w której tniemy ryzyko! Wystarczy zagrać kupon za dokładnie 49 PLN lub 99 PLN, na którym będą znajdowały się typy na zwycięstwo Legii, Piasta oraz Lechii. Jeżeli na kuponie przegrane będzie jedno zdarzenie, zwracamy całą stawkę w postaci bonusu. Jeżeli na kuponie będą przegrane dwa lub trzy zdarzenia, zwracamy połowę stawki w postaci bonusu.

Nie masz konta w forBET? Przeczytaj recenzje i zarejestruj się odbierając wspaniały Bonus powitalny!