forBET – weekend bez podatku i U-21 bez ryzyka

Już 7 czerwca rozpoczynamy kolejną promocję dla Graczy forBET – TWÓJ WEEKEND. Od razu uprzedzamy, że fotek nie będzie. Natomiast w zamian przez cały czerwiec od piątku do niedzieli możesz grać u nas BEZ PODATKU! Będziesz miał zatem okazje odbierać pełne wygrane za swój kupon. Nie czekaj, wejdź do gry i zgarniaj wysokie wygrane – to najlepsza promocja, to TWÓJ WEEKEND!


Zasady promocji:

 1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.
  2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET oraz Klientów naziemnej sieci sprzedaży forBET
  3. Promocja obowiązuje w każdy weekend, od piątku, od godz. 15:00 do niedzieli, do godziny 23:59.
  4. Aby współczynnik na kuponie zmienił się z 0.88 na 1.0, na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia oraz każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.3.
  5. W promocji biorą udział TYLKO kupony PRZEDMECZOWE – z wyłączeniem zakładów długoterminowych.
  6. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.
  7. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.
  8. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszych zasadach promocji w dowolnym czasie.

Stawiaj na naszych bez ryzyka!

Po dwóch meczach nasi reprezentanci z 6 pkt. na koncie przewodzą w grupie A Mistrzostw Europy do lat 21. Niestety ten wynik nie gwarantuje nam jeszcze awansu do półfinału turnieju rozgrywanego we Włoszech. W ostatnim meczu – przeciwko Hiszpanii – wystarczy nam remis do awansu, do najlepszej czwórki Mistrzostw Europy U21 oraz do igrzysk olimpijskich w Tokio, które odbędą się w 2020 r.

Tylko u nas zagracie na zwycięstwo Polski BEZ RYZYKA! Wystarczy zagrać kupon (singiel), na którym znajduje się przedmeczowy TYP na zwycięstwo Polski w meczu z Hiszpanią. Jeżeli Polska nie wygra, otrzymacie zwrot stawki w postaci bonusu!

Zasady promocji:

 1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.
 2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.
 3. Promocja obowiązuje od 20.06.19, od godz. 00:00 do 22.06.19, do godz. 21:00.
 4. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 49 PLN lub 99 PLN.
 5. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon SINGIEL,na którym znajduje się przedmeczowyTYP na zwycięstwo Polski w meczu z Hiszpanią na Mistrzostwach Europy U21.
 6. Zwrot stawki w postaci bonusu zostanie przyznany TYLKO w przypadku gdy Polska nie wygra z Hiszpanią.
 7. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.
 8. Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.
 9. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w poniedziałek 24.06.19 do godz. 16:00
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

11.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Nie masz konta w forBET? Przeczytaj recenzje i zarejestruj się odbierając wspaniały Bonus powitalny!