Twaro typuje Ekstraklasę w TOTALbet!

Równe dwa miesiące minęły od dnia, w którym ostatni raz oglądaliśmy ekstraklasowe boje. Krótko – powiedzieliby fani Premier League czy Serie A, którzy na start sezonu jeszcze sobie poczekają. Długo jak czort – mówią wszyscy polscy kibice, którzy od tygodni już przebierali nogami z tęsknoty za naszą, własną, osobistą, jedyną ligą. Ekstraklaso, dobrze, że jesteś! – pisze w felietonie dla TOTALbet Andrzej Twarowski.

Zapoznaj się z pełną recenzją TOTALbet, bukmachera polecanego przez Andrzeja Twarowskiego, i odbierz wspaniałe bonusy na start! Łącznie z darmową gotówką za rejestracje!

Kliknij w banner, zarejestruj się i ciesz się grą w TOTALbet

 

Pogadaliśmy o nowych twarzach, to teraz czas wspomnieć o tych starszych, zasłużonych i dobrze już nam wszystkich znanych. Wisła Kraków spotka się ze Śląskiem Wrocław i mimo że w składzie tych pierwszych zabraknie lidera (i współwłaściciela!) Jakuba Błaszczykowskiego, to intuicja podpowiada mi, że to Biała Gwiazda sięgnie tu po zwycięstwo. Powodów poszukajmy w statystykach – Wisła nie przegrała pięciu ostatnich ligowych spotkań ze Śląskiem (4 zwycięstwa, 1 remis). Takiej serii tak łatwo nie da się złamać.

TYP TWARO: Wygra Wisła Kraków

I na koniec – Zagłębie – jedyne, które nam już w tej lidze pozostało, czyli ekipa z Lubina. Miedziowi zachowali ważnych dla siebie piłkarzy (z pierwszej „11” odszedł tylko Jagiełło). Już poprzednia runda pokazała, że ten zespół z każdym rywalem w naszej lidze może bić się jak równy z równym. I co ważne, gra lubinian jest nie tylko uporządkowana taktycznie, ale także potrafi cieszyć oko. Goście jak wiadomo dopiero co bili się w Lidze Europy. Odpadnięcie z europejskich pucharów raczej nie doda drużynie wigoru i animuszu. Zagłębie takiej okazji raczej nie przepuści. Lubinianie mogą być jedną z rewelacji sezonu!

TYP TWARO: Wygra Zagłębie Lubin

Wszystkie typy znajdziecie na stronie bukmachera.