Kiedy zakłady online Superbet?

Nowy gracz na rynku polskim, bukmacher Superbet, od niespełna 10 miesięcy raczy nas swoją ofertą zakładów w naziemnych punktach. Wciąż pozostaje pytanie, kiedy będziemy mogli korzystać z jego usług w internecie? Pewne jest jedno – planowany na drugą połowę obecnego roku termin, nie ma żadnych szans powodzenia. Poniżej przedstawiamy Wam wywiad z Superbet Polska z portalem e-play:

„Działamy zgodnie z ustalonym i precyzyjnym harmonogramem, jednak czas weryfikuje plany i mimo pełnego zaangażowania w projekty IT naszych developerów, deklarowane wcześniej terminy musiały ulec zmianie.”

– informuje CEO Superbet Polska, Aleš Dobeš.

“Wciąż trwają pracę nad innowacyjną platformą, która ma przenieść poziom zakładów w naszym kraju na wyższy poziom.”

„Chcemy, żeby nasze usługi były dopracowane w każdym aspekcie i dopasowane do bardzo wymagającego polskiego rynku zakładów wzajemnych. Trwają intensywne prace nad platformą on-line, która wymaga jeszcze testów. Chcemy, aby w momencie wejścia na rynek działała bez żadnego zarzutu. Dopiero, gdy będziemy pewni, że wszystkie kwestie związane z wejściem na rynek online działają perfekcyjnie, wówczas złożymy stosowne dokumenty do Ministerstwa Finansów. Prognozujemy, że będzie to czwarty kwartał tego roku.”

“Szkoda, że obiecanego terminu nie udało się zrealizować, ale pochwalamy decyzję o przesunięciu go w celu doprecyzowania wszystkich rozwiązać. Czekamy na produkt finalny, który miejmy nadzieję zapewni Polakom wielu nowych emocji i doświadczeń związanych z zakładami sportowymi.

Na chwilę obecną Superbet otworzył w Polsce ponad 50 punktów stacjonarnych, których standard stoi na bardzo wysokim poziomie, a wciąż trwają pracę nad podniesieniem poprzeczki.”

„W międzyczasie podnosimy standard punktów stacjonarnych, między innymi o najnowsze formy komunikacji z Klientem – dodatkowe ekrany, które zastępują tradycyjne plakaty. W planach mamy wprowadzenie nowego formatu przedstawiania oferty zakładów, który zrewolucjonizuje dotychczasowy jej wygląd i znacznie ułatwi zawieranie zakładów.”

za e-play.pl