Oświeciński prowokuje rywala przed walką. Po której stronie staną gracze?

Do walki w klatce pomiędzy Tomaszem Oświecińskim a Bośniakiem Erko Junem – na co dzień trenerem personalnym i piosenkarzem – jeszcze nie doszło, lecz absolutnie nie oznacza to braku emocji. W końcu, doskonale wiemy, jak gorsze wyniki sprzedaży osiągałoby KSW bez gierek tak w mediach jak i portalach społecznościowych. Jako ciekawostkę warto nadmienić fakt, iż faworytem tej walki – według bukmacherów – zaskakująco jest przyjezdny zawodnik.

Czego dotyczyła prowokacja ze strony popularnego Stracha? Polak zarzucił swojemu rywalowi, iż ten nie jest prawdziwym facetem. Wszystko z powodu lekkiego ‘nacięcia’ swojej koszulki przed jej późniejszym rozerwaniem. Tym sposobem kolejny freak fight zapowiada się naprawdę interesująco.

‘Czy tak robią prawdziwi faceci, by móc rozerwać swoją koszulkę?’ – zapytał na swoim portalu społecznościowym Oświeciński. Cały post docelowo znajdziecie na Facebooku Polaka klikając TUTAJ. Odpowiedzi ze strony Erko Juna mamy się spodziewać podczas samej gali.

Wynik pojedynku będzie można obstawić u reklamowanych przez nas legalnych bukmacherów. Oglądanie walki z kuponem w grze sprawi, że KSW będzie jeszcze bardziej emocjonujące bez względu czy zasiądziesz przed telewizorem, czy też na trybunach Ergo Areny.