Polityczna walka o Warszawę według bukmacherów

Patryk Jaki, od czwartku kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy, to dobrze pasujący i tworzący wyrównaną parę w zakładzie bukmacherskim rywal dla Rafała Trzaskowskiego z Platformy Obywatelskiej. Pierwsze kursy wystawił legalny polski bukmacher STS i, jak wspomnieliśmy, różnice kursów w tej parze są naprawdę nieznaczne. Wyrównane szanse w tej walce jeszcze bardziej podkreśla Fortuna, która to wystawiła 1.90 na obu z nich.

Bije się tylko dwóch?

De facto można tak stwierdzić. Trzecim startującym jest wyłącznie Piotr Ikonowicz, a to ze względu na fakt, iż członek Nowoczesnej, Paweł Rabiej, który także posiadał status zgłoszonego do wyborów, zrezygnował i poparł Rafała Trzaskowskiego. W przypadku wygranej swojego faworyta, zostanie on wiceprezydentem – wszak to wiele może wyjaśniać. Poza zwykłymi spekulacjami nie widać kolejnych opcji.

Jeśli macie swoje przekonania lub mocnego faworyta, zachęcamy do postawienia na kandydata, który zastąpi Hannę Gronkiewicz- Waltz. Informujemy, że poza zakładami na Warszawę, mamy dostępną ofertę na wybory we Wrocławiu. Opcji gry w przypadku dolnośląskiego miasta, ze względu na większą ilość zgłoszonych, jest zdecydowanie więcej.