Mistrzostwa Świata w Rosji otworzy niedźwiedź?

W dzisiejszych czasach – nie zdziwi już – prawdopodobnie nikogo i prawdopodobnie nic. A to głównie przez fakt, jakie dziwne rzeczy dzieją się na co dzień w Rosji. Ostatnio chociażby, jeden z ligowych meczów w tym kraju otworzył, poprzez podanie piłki, niedźwiedź. Jakby to nie brzmiało, de facto tak właśnie było i zostało to już sprytnie podłapane przez bukmachera LVBet. Ten w pełni legalny, notowany w Polsce bukmacher, ma w ofercie pewien zakład!

Meczem otwarcia będzie starcie Rosji z Arabią Saudyjską. Bukmacher pyta nas – jednocześnie oferując zakład – czy szalona organizacja gospodarzy rozpocznie mecz w tak atrakcyjny sposób? Z pewnością nie zabraknie osób z poczuciem humoru, którzy wybiorą opcje ‘tak’ i będą czekać na niespodziankę, która zwali z nóg cały piłkarski świat.


Jesteśmy ponadto przekonani, iż to nieostatni zakład z serii specjalnych, jaki na tę imprezę przygotują wszyscy bukmacherzy. Futbolowe szaleństwo, dosłownie na skale światową, rozpocznie się już za kilkadziesiąt krótkich dni!