PROMOCJA: Bonus 100% od depozytu! Aż do 300 PLN

Nie masz konta w forBET? Przeczytaj recenzje i zarejestruj się odbierając wspaniały Bonus powitalny!

Specjalnie dla Was, dwa dni przed meczem Polska – Japonia i ostatecznymi rozstrzygnięciami w fazie grupowej Mistrzostw Świata, przygotowaliśmy bonus od depozytu! Tak, aby w fazę pucharową wejść z przytupem!

Bonus, to 100% aż do 300 PLN! Będzie więc czym poszaleć! Nie czekajcie – promocja jest ważna tylko dziś, do godziny 23:59! Żal nie skorzystać…

ZASADY I WARUNKI:
Gracze, którzy wpłacą środki w dniu 26.06.2018r. od godziny 00:00 do 23:59 otrzymają bonus 100% do kwoty 300 PLN
Minimalna kwota depozytu 20 PLN
Maksymalna kwota bonusu 300 PLN, czyli za depozyty powyżej 300 PLN gracz otrzyma bonus 300 PLN
Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozytem. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie należnego bonusu po kursie min. 2,0. Do obrotu nie zaliczają się kupony systemowe.
Obrót depozytem/bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia obrotu depozytem/bonusem
Bonus zostanie przyznany automatycznie i zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem
Bonus znajdzie się na koncie do 48 godzin po spełnieniu warunków obrotu
Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 7 dni (od momentu przyznania).
Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszej wpłaty w dniu 26.06.2018 roku
Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie

Nie masz konta w forBET? Przeczytaj recenzje i zarejestruj się odbierając wspaniały Bonus powitalny!