TOTALbet – freebet 25 PLN za darmo bez obrotu!

TOTALbet jest od niedługiego czasu kolejnym, w pełni legalnym w Polsce bukmacherem (Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet na okres 6 lat z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.), oferującym swoje usługi.

“Tylko u nas za rejestrację i pełną aktywację konta (po weryfikacji dokumentów) zgarniesz freebet na kwotę 25 zł, a wygranej z tego zakładu nie musisz obracać. Jeśli wygrasz i spełnisz wszystkie warunki, możesz wypłacić środki lub obstawiać dalej! Po przyznaniu freebetu będzie on dostępny do zagrania na elektronicznym kuponie (ang. betslip) w prawym dolnym rogu ekranu. Stan salda freebetowego można sprawdzić w zakładce Moje konto -> Freebety.” – czytamy.

Instrukcja odbioru bonusu

1. Zarejestruj się klikając TUTAJ
2. Przejdź pełną weryfikację konta.
3. Odbierz freebet w wysokości 25 zł.
4. Kategoria: skorzystać z bonusu, należy stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00 i z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać freebet 25 zł.
5. Wygrana z bonusu nie podlega obrotowi! Możesz ją wypłacić lub obstawiać kolejne zakłady.

Bukmacher oprócz tego posiada wiele zalet. Jednymi z nich są dostępne metody wpłaty poprzez Skrill, Neteller, Blik czy paysafecard. Ponadto:

– Bukmachera reklamuje Andrzej Twarowski
– Bukmacher posiada własną aplikacje mobilną
Bonus 100% do 500 PLN od własnej wpłaty z prostymi warunkami
– We wszystkich kuponach AKO powyżej 5 zdarzeń bukmacher dodaje 30% wygranej

Zarejestruj się w TOTALbet klikając REJESTRACJA i odbierz 25 PLN zakładu bez ryzyka za darmo, 500 PLN w bonusie od pierwszej wpłaty oraz wiele więcej!