W tygodniu czeka nas LM i LE. Graj BEZ PODATKU!

EUROPEJSKIE PUCHARY – BEZ PODATKU! Od września do grudnia będziemy się cieszyć sportowymi emocjami w europejskich pucharach. Jak wtorek lub środa to Liga Mistrzów, jak czwartek to Liga Europy. Natomiast jak bukmacher, to tylko forBET! Dlaczego? Ponieważ tylko w naszym serwisie wszystkie mecze będziesz mógł zagrać BEZ PODATKU! Zarezerwuj sobie czas w każdy dzień meczowy od godziny 18:00. To idealna okazja dla tych, którzy naprawdę lubią zakłady w środku tygodnia na najlepsze wydanie piłki nożnej!

Nie masz konta w forBET? Przeczytaj recenzje i zarejestruj się odbierając wspaniały Bonus powitalny!

Zasady promocji:

1. Promocja obowiązuje od dnia 17.09.2019 do 12.12.2019.

2. Promocja obowiązuje tylko w dniach meczowych rozgrywek fazy grupowej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy w godzinach 18:00 – 21:00

3. Aby wziąć udział w promocji Gracz musi zagrać na kuponie minimum 4 zdarzenia przedmeczowe włącznie ze specjalnym zdarzeniem “PUCHARY BEZ PODATKU”, które dostępne będzie na szczycie oferty zakładów na Ligę Mistrzów/Ligę Europy.

4. Kurs minimalny każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30.

5. Promocja dostępna jest jedynie na mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

6. Promocja nie obejmuje zakładów na żywo oraz sportów wirtualnych.

7. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania całego kuponu gracza, gdy w momencie anulowania zdarzenia “PUCHARY BEZ PODATKU” wygrana z kuponu jest niższa niż stawka zakładu.

8. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

9. Rozliczanie zdarzenia “PUCHARY BEZ PODATKU” nastąpi każdego dnia trwania promocji do godziny 24:00.